بیکاران

 

 دفتر نمایندگی سازمان عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی مستقر در قم از میان روحانیون سطح 2و3 جهت استخدام و اعزام به تبلیغ دعوت به عمل آورده است.
به گزارش روز دوشنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" اعتقاد و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت مطلقه فقیه، داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران، عدم سوء پیشینه، سلامت کامل جسمی، تلبس به لباس مقدس روحانیت و دارا بودن حداکثر 35 سال از شرایط پذیرش اعلام شده است.
داوطلبان استخدام با در دست داشتن مدارک مورد نیاز شامل: اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی، تصویر تمام صفحات شناسنامه، و هیجده قطعه عکس 4×3 به نشانی قم خیابان ساحلی 5 پشت دادگستری، دفتر نمایندگی سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی مستقر در قم مراجعه و یا با تلفن‌های 7706010و2182728 با پیش شماره 0251 تماس بگیرند.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و یکم مهر 1387ساعت 9:4  توسط نغمه  | 

استخدام پليس آگاهي

پليس آگاهي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران به منظور تامين ينروي انساني مورد نياز خود، به صورت پيماني 5 ساله انتظامي در مقاطع افسري و درجه‌داري استخدام مي‌نمايد.

 

استخدام كارمند پيماني در نيروي هوايي ارتش

نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران از ميان واجدين شرايط،‌ كارمند پيماني استخدام مي‌نمايد.
به گزارش خبرنگار بازاركار،‌افراد مورد نياز از ميان دارندگان حداقل مدرك تحصيلي پايان سوم راهنمايي و حداكثر ديپلم متوسطه و از طريق برگزاري آزمايش‌هاي ورودي،‌ انتخاب و جذب خواهند شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه دوم شهریور 1387ساعت 18:26  توسط نغمه  | 

 
 
 مهلت استخدام به پایان رسید.

سازمان عقيدتي سياسي ارتش جمهوري اسلامي ايران از ميان واجدين شرايط، داوطلب استخدام پيماني 5 ساله نظامي مي‌پذيرد.
به گزارش خبرنگار بازاركار، اين سازمان افرادمورد نياز خود را از ميان آقايان دانش‌آموخته دانشگاهي و از طريق برگزاري آزمايش‌هاي ورودي، گزينش و جذب مي‌نمايد.
بر اين اساس، از دارندگان مدرك كارشناسي يا كارشناسي ارشد الهيات و معارف اسلامي، كتابداري، روانشناسي، مديريت، زبان و ادبيات فارسي، علوم تربيتي، علوم اجتماعي و علوم سياسي دعوت به همكاري مي‌شود.
علاقمندان مي‌توانند براي دسترسي به اطلاعيه كامل استخدامي به شماره 387 هفته‌نامه بازاركار مورخ 19/5/87 مراجعه و حداكثر تا بيست و ششم مرداد نسبت به ارسال مدارك اقدام نمايند.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم مرداد 1387ساعت 12:15  توسط نغمه  | 

 
مهلت استخدام به پایان رسید.
نيروي زميني ارتش از ميان داوطلبان پسر كادر درجه‌دار رسمي مي‌پذيرد

نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران به منظور تكميل كادر درجه‌دار رسمي خود، داوطلب پسر مي‌پذيرد.
به گزارش خبرنگار بازاركار،‌دارا بودن مدرك تحصيلي ديپلم متوسطه با حداقل معدل 12 در يكي از رشته‌هاي رياضي فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و فني و حرفه‌اي در رشته‌هاي مورد نياز از جمله شرايط ارتش براي پذيرش داوطلبان مي‌باشد.
اطلاعيه منتشره سقف سني، حداكثر 21 سال در نظر گرفته شده است كه در صورت انجام خدمت سربازي به 23 سال افزايش مي‌يابد.
گفتني است، دوره آموزشي يكساله و به صورت شبانه‌روزي مي‌باشد.
علاقمندان مي‌توانند براي دسترسي به اطلاعيه كامل استخدامي به شماره 381 هفته‌نامه بازاركار مورخ 22/4/87 مراجعه و از تاريخ 22/4/87 لغايت 31/5/87 به يكي از حوزه‌هاي اردبيل- اروميه- اصفهان- اهواز- ايلام- بروجرد- بيرجند- تبريز- تهران- خرم‌آباد- شاهرود- شيراز- زاهدان- قزوين- كرمان- كرمانشاه- گرگان- مشهد و مراغه مراجعه و مدارك ثبت‌نامي خود را تحويل نمايند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم تیر 1387ساعت 13:2  توسط نغمه  | 

  

مهلت استخدام به پایان رسید.

نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود، اطلاعيه استخدامي منتشر نموده است.
به گزارش خبرنگار بازاركار، نيروي انتظامي براي خدمت در معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات ناجا به صورت پيماني 5 ساله انتظامي در مقاطع افسري و درجه‌داري از طريق برگزاري آزمون ورودي و ديگر مراحل، تعدادي داوطلب مرد استخدام مي‌نمايد.
بر اين اساس، از دارندگان مدرك ديپلم در رشته‌هاي رياضي فيزيك، الكتروتكنيك، رايانه، علوم تجربي با حداكثر 23 سال سن جهت مقطع درجه‌داري و دانش‌آموختگان با مدرك كارداني به بالا در رشته‌هاي تحصيلي برق(الكترونيك،‌مخابرات)، رايانه‌(نرم افزار، سخت افزار)، مهندسي صنايع (برنامه‌ريزي و تحليل سيستم)، مهندسي تكنولوژي ارتباطات و فناوري اطلاعات ICT، مهندسي فناوري اطلاعات IT، مهندسي تكنولوژي الكترونيك، كارداني علمي و كاربردي مخابرات و ارتباط داده‌ها دعوت به همكاري مي‌شود.
سقف سني جهت پذيرش متقاضيان با مدرك كارداني 25 سال، كارشناسي 27، كارشناسي ارشد 28 و دكتري 30 سال اعلام شده است.
علاقمندان مي‌توانند براي دسترسي به اطلاعيه كامل استخدامي به شماره 377هفته‌نامه بازاركار مورخ 08/04/87 مراجعه و حداكثر تا سي‌و‌يكم تير ماه ثبت‌نام نمايند.

+ نوشته شده در  شنبه هشتم تیر 1387ساعت 23:30  توسط نغمه  |